| AvalohAlyn a întrebat:

Unde aflu cat mai multe despre România? Că tara,cultura,valori,locuri,tradiții,istorie,geografie etc(absolut totul)
Mai multe decât am citit sau văzut in treacăt și învățat la școală.
Înțelegeți voi.
Într-un fel,eu chiar iubesc Romania dar sunt dezamăgit de politicieni și de sistemul sanitar,educațional și juridic.Mi-ar plăcea să avem o tara ca și țările gen Franța,Italia,Germania,Spania dar foarte greu va fi de realizat asta.
Țările mele preferate reprezintă România și U.S.A iar daca excludem Romania,că e tara mea,ar mai fi Franța că țara preferata.
Cred însă că orice român iubește Romania că aici s-a născut, că nu îi convine de clasa politică și are nemulțumiți despre ce se petrece în tara e altceva ..România rămâne o țară frumoasă, orice ar zice unii.
Iubiti-va tara și nu o mai criticați,ei am învățat asta,apreciați valorile, tradițiile și locurile românești și...răspundeți-mi și mie la întrebare happy
(Vadim Tudor e mândru de mine, haha)

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"Unde aflu cat mai multe despre România?"

in nici un caz intr-o altă țară!