| Christian-Stefan_Mircea_1987 a întrebat:

Unde pot vine o sculptura din fildes? ma poate ajuta cineva?

5 răspunsuri:
| PeFuga a răspuns:

Incearca la un anticariat sau ia legatura cu un colectionar de arta. Pentru asta vezi pe okazii.ro, mercador, tocmai.ro etc oameni are vand obiecte asemanatoare si intreaba-i pe ei daca sunt interesati sa cumpere ce ai tu. sau macar daca este de valoare sculptura ta happy

| Blamely a răspuns:

Pe oricare din site-urile astea unde poți vinde orice. Însă trebuie să dai și de cineva care să înțeleagă valoarea unei sculpturi din fildeș și care să fie interesat de așa ceva, ceea ce nu-i ușor.

Răspuns utilizator avertizat
| Christian-Stefan_Mircea_1987 explică:

Am incercat pe toate site-urile degeaba sad