| alexam a întrebat:

Va e dor de Laura Stoica?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Problema stii care e? Dupa ce a murit, gata, bai ce mare artista a fost Laura Stoica. Eu sint brasovean, nu am vazut-o la Cerbul de Aur in direct, doar la tv, dar a facut senzatie in anul ala. Am apreciat-o si ca artista si ca femeie. Asa sintem noi romanii, un popor de oameni nenorociti. Dupa ce mor oamenii, gata bai ce mari au fost. Cit traiau ne bateam joc de ei, vezi Dolanescu numai ca sa dau ultimul exemplu. Scuza-ma ca raspund de maniera asta dar asa simt. La 9 martie s-au implinit 3 ani de cind a murit. Pe nici un post de tv si in nici un ziar nu am vazut nimic.Numai Costin Marculescu a amintit la Un show pacatos. Da. Imi e dor de Laura Stoica.

19 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Da, consider ca a fost o mare artista! Printre cele mai tari din Romania!

cami
| cami a răspuns:

Da! vocea ei a rasunat ca un ecou peste noi, ceilalti. o mare artista, un mare om! Dumnezeu s-o odihneasca!"a plecat dintre noi la fel ca un actor grabit.care pleaca fara sa-si ia bun sfarsit".9.03.2006...ce repede au trecut anii.straight face

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Da

Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Da.
Adoram melodiile ei--> Focul, Un actor grabit, Mai frumoasa...
Cand era atat de fericita si in sfarsit implinita, s-a stins...cu tot cu iubit si pruncul din pantec pe care il asteptase atat...
Trist.

cristian
| cristian a răspuns:

Imi lipseste.

| Parintele a răspuns:

Da. Un timp am fost vecini... Fuu, nu trebuia sa-mi amintesti de ea.crying. Foarte trist.

eileen
| eileen a răspuns:

Da, am trecut printr-un soc atunci cand am auzit de moartea ei crunta...

| Dara a răspuns:

Laura Stoica mi-a intrat in suflet din anul in care am vazut-o pe scena la Mamaia. A fost absolut superba atunci, si intotdeauna. Am plans atunci cand s-a stins, pentru tineretea ei si pentru talentul pierdut.
Da, mi-e dor de ea.

| Zoombe3 a răspuns:

Nu am cunoscut-o personal ca sa imi fie dor de ea, dar un lucru e cert : muzica si vocea ei nu vor muri niciodata.

Dumnezeu sa o odihneasca!

| nicoleta_5825 a răspuns:

Da, intr-adevar, Laura Stoica a fost si va ramane un mare artist, a fost.

| dulcika a răspuns:

Da oarecumwinking

| dulcika a răspuns:

Nu am cunoscut-o dar e pacat ca a murit era si tanara...sadcand a murit ea a mai murit o fiinta nevinovata(copilul ei) p care il purta in pantece. pacat... Dumnezeu sa o ierte

| miry a răspuns:

Da am plans f mult cand a murit, imi place muzica ei mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Da, ascultam și ascult cu mare plăcere această superbă voce.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uff... ce rau mia parut k a muritsadsad
dar asta a viata, ne pregateste si bune dar si rele
d-zeu so ierte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un dor nebun, de "Un actor grabit"si "Vreau sa am steaua mea".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am iubit-o pe laura stoica, mi-e dor de ea, nu pot sa o uit niciodata.era ingerul pe pamint, muzica ei te unge la suflet.televiziunea si presa au uitato, cand a murit, toata lumea vorbea de laura, acum nu mai vezi un video clip cu ea.nu stim sa ne apreciem valorile atunci cand sunt in viata, pacat, laura a fost o stea a romaniei, la fel ca o alta artista care a fost uitata mihaela runceanu.

| georgianacas a răspuns:

Ufff! ...mai bine nu mai aduceai aminte, a fos si va ramane o buna cantareata cu vocea de aurwinkingpacat de ea. DUMNEZEU SA O ODIHNEASCA!:d:d:d

| krissstian a răspuns:

UUuuun actor grabit...