| crezy a întrebat:

Cand a murit laura stoica?
?

12 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Http://www.google.ro/
Ți se pare cunoscut? Te ajută foarte mult, să știi.

| Mauve a răspuns:

Acum 5 ani.

| Marghioalaa a răspuns:

A murit pe 9 martie 2006happy

| iuliaiuliaiulia a răspuns:

9 martie 2006.

| katy92 a răspuns:

Am murit intr-un accident stupid creat de un incostient.in accident de masina. o data cu ea a murit si sotul ei si copilul care era nenascut, saraca era insarcinata in 2-3 luni

| AleD a răspuns:

În data de 9 martie 2006winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Laura stoica a murit in jurul orei 21:40 intr-un accident de masina, pe data de 9 martie 2006 a murit o mare stea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

9 martie 2006

| Lɑяisɑ a răspuns:

Pai...Renumita cantareata Laura Stoica si logodnicul ei, Cristian Margescu, au murit ieri in jurul orei 21 in urma unui accident rutier petrecut la 40 de km de Bucuresti, pe soseaua Bucuresti-Urziceni, in dreptul localitatii Movilita.

Cei doi se indreptau spre Bucuresti, la volan aflandu-se Cristian Margescu. O Dacie papuc care venea din sens invers a intrat pe contrasens, izbindu-se violent de Renault-ul Clio in care se afalau cantareata si iubitul ei. Laura Stoica si logodnicul ei, precum si soferul Daciei papuc au decedat pe loc, o a patra persoana aflata in Dacie fiind transportata de urgenta la spital.

In varsta de 38 de ani, Laura Stoica era insarcinata in luna a treia. Cristian Margescu avea 36 de ani si era baterist in trupa cantaretei, cei doi logodindu-se in acest an de Dragobete. Pe 1 martie cantareata a anuntat ca este insarcinata, nunta urmand sa aiba loc in acest an.

Laura s-a lansat in 1990 la festivalul de la Mamaia. In 1991 a fost declarata cea mai buna solista pop-rock, melodia "Un actor grabit", compusa de Bogdan Cristinoiu, fiind aleasa piesa anului.

In perioada anilor 1987-1991 a participat la toate concursurile muzicale organizate in Romania pentru tinerele talente, Laura Stoica reusind foarte repede sa se impuna atat in fata juriilor de specialisti, cat in fata iubitorilor de muzica pop.

| Bursucica a răspuns:

9 martie 2006