| anonim_4396 a întrebat:

Va invit pe site-ul meu de bijuterii hand-made, de unde le puteti si cumpara: http://fantasy-charms.blogspot.com/ Preturi foarte atractive!

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cum bine ai înțeles deja, postarea ta este considerată Spam, iar dacă te uiți mai atent, observi că este unul dintre motive pentru raportare. Așa că suntem nevoiți să te raportăm.

Pe viitor nu mai spam-a site-ul, te rog!
Mulțumesc.

greece12
| greece12 a răspuns:

Dragut si foarte de sezon blogul tau!
Dar,in momentul asta postarea ta este publicitate nesolicitata, pe TPU, ce ne facem?

| FantasyCharms a răspuns:

Imi pare rau.sad