| PokemonPew a întrebat:

Va place desenul meu? http://www.desenatori.ro/desen-1725343.htm funda daca "da".

Răspuns Câştigător
| InnocentSmile a răspuns:

Oooo...da...este minunathappy
sa mai faci:*

6 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Yup,este foarte frumos, bravo.

Janina
| Janina a răspuns:

Felicitari, foarte frumos!

| Mufl? a răspuns:

Ideea în sine şi culorile sunt drăguţe, dar ai putea să mai lucrezi la păsări şi la palmierul ăla... trunchiul de palmier nu-i aşa neted, are dungi orizontale peste tot, inele, striaţii, whatever şi formele păsărilor ar trebui să vie mai subţiri, mai delicate, nu aşa groase.
-later edit-
Link-ul la profilul tău zice "cips" 0_o

| Change a răspuns:

Da imi place dar nu vreau funda aceasta caci si daca spuneam nu imi spuneam parerea.Cand dai funda fa-o pentru ca aceapersoana a fost sincera sau te-a ajutat.

| IWillNotBeFalseInWhoIAmAsLongAsBreathe a răspuns:

Da :X si eu tot incerc sa fac desene pe situ asta si nu prea imi iese.laughing pe hatie is un As da pe pc is varza...

| saby_8822 a răspuns:

Da este foarte frumos.Si am si o intrebare cati ani ai