| anonim_4396 a întrebat:

Vand pianina morenz si schemelli zeitz anul 1840 de colectie stare buna pret 1000 euro! Funda daca cunoasteti colectionari sa cineva interesat...

4 răspunsuri:
| scarharo a răspuns:

Cum 1000 de euro? Pai daca una noua, ieftina, e peste 2000 de euro, una de colectie ar costa mlt mai mult, zic eu. Sigur nu e pretul gresit? Scuze ca m-am bagat, dar mi s-a parut ciudat.

| anonim_4396 explică (pentru scarharo):

Nu e bine 1000 de euro...

| anonim_4396 explică (pentru scarharo):

Am si bancii ogroaza asa ca...

| scarharo a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi pare rau, nu m-am gandit la asta. Dar eu zic ca ai putea scoarte mult mai multi bani pe ea, sfatul meu e sa dai un pret mai mare, nu stiu cat, uita-te si la alte oferte, si incearca sa dai un pret un pic mai mic, sau mediu, cum stii tu, nu ma pricep.
Mult succes, totul o sa fie bine!