| Sonni a întrebat:

Vreau si eu idei simple pentru poze artistice. Funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| CrysaCrysy a răspuns:

Buna!
1.Un pisoias care se joaca cu o albina
2.Un fluture pe o floare mare
3.Multe lumini gen Aurora Boreala
4.Un pom cu Coroana in forma de inima
5.O floare cu umbra ei
Stiu ca sunt najpa dar totusi... Sper ca te-am ajutat.

3 răspunsuri:
| vaali13 a răspuns:

Poze cu tine sau anumitor lucruri? tot ce misca in jurul tau frate,un zambet intr-o intersectie,oameni la piata, o trecere de pietoni aglomerata, o pasare care zboara, un caine care latra, copii mici la joaca etc

| teadorr a răspuns:

Daca vrei pentru poze artistice cauta pe weheartit... sunt multe poze artistice acolo, poate te inspira. Funda? :*

| magdutza_2823 a răspuns:

Pai o idee ar fi sa stai jos si sa te uiti intr-o parte si o persoana sa-ti faca poza de la distnta si sa puna o floare mai aproape de aparat sa para ca tu stai pe floare