| Oana_2557 a întrebat:

Vreau si eu cat mai multe idei de poze artistice. Dau funda pentru cele mai geniale. :X

Răspuns Câştigător
| 4myselfmi a răspuns:

Poti de exemplu sa faci o poza cu apusul sa stai in fata soarelui rosiatic si razele sa se curbeze in asa fel inat sa formeze niste bule de culoare pe ecran si tu sa apari c o silueta in peisaj,
Sau seara in luminile orasului sa folosesti modului bokeh si tu sa apari in prin pln si luminile si cladirile sterse si accenuata culoarea si lumina in relief, am eu o poza pe blogul meu uite, aici mai vezi poze artistice spsr sa-ti placa:D http://buticulvintagealimaginatiei.wordpress.com/

4 răspunsuri:
| CiocolataCuMereSiScortisoara3 a răspuns:

Asta ar trebui sa-ti dai tu seama cand mergi undeva sau vezi ceva intesant, o poza artistica trebuie facuta dintr-un anumit punct