| Lolypop_4017 a întrebat:

Vreau sa devin actrita.Am talent si putina voce! Stie cineva cum as putea fi?

Răspuns Câştigător
| MimiPopescu a răspuns:

Stii ca foarte multa lume are talent si putina voce. Dar mai intai ai nevoie de niste cursuri daca vrei sa faci ceva. Si trebuie sa faci UNATC-ul. Talentul e doar un carbune depinde de tine dca vrei sa il transformi in diamant.

1 răspuns:
| AxelSkl a răspuns:

Personal îţi recomand să începi cu cursuri de teatru, apoi să te duci la Facultatea de Actorie. Pentru a deveni actor, trebuie să ai un pic de ureche muzicală -mai ales la teatru.