| roxydiva a întrebat:

Am 13 ani si vreau sa devin actrita.Am talent si chiar imi doresc asta foarte mult (de cand eram mica chiar). Stie cineva cum as putea incepe? Sunt din Buzau. Unde se fac cursuri?

Multumesc anticipat

fundita:-x:*

Răspuns Câştigător
| kindness a răspuns:

Hei sall, eu am 15 si amacelas vis ca al tau, doar ca eu imi propun ceva mai multwinking. daca erai din bucuresti te-as fii putut sfatuiwinking. aici se fac cursuri de actoriewinking. Ssucces

1 răspuns:
| heise a răspuns:

Viseaza in continuare... Unele vise nu se implinesc. Daca vrei cu adevarat atunci pune mai mult suflet in cea ce faci. Poate peste cativa ani o sa te vezi actrita, poate viitorul iti surade.