| marpey16 a întrebat:

Vreau sa vad care sunt cei mai emotivi si sinceri oameni de pe siteul asta. Vreau sa stiu cum gandesc altii. Cat de diferite sunt gandurile si modul in care ne traim viata?
Cum sunt altii? Cum sunt eu?
Pentru ca eu m-am nascut si sunt o fire curioasa... vreau sa dau un fel de tema. Stiu ca o sa-mi raspunda numai cei emotivi si sensibili. Dar eu vreau sa ii ascult si pe cei care sunt... care nu sunt asa. Care sunt cool sau alte lucruri. Pentru ca eu ma incapatanez sa cred ca toata lumea are o latura sensibila, dulce si romantica, chiar daca au ingropat-o demult sub acea fata de persoana cool, fara pic de inima *(in cazul unora). Vreau sa stiu!
Nu uitati fac asta din pura curiozitate. Poate ca majoritatea nu o sa aiba rabdare sa citeasca pana la sfarsit. Asa, eliminam o parte din aceasta adunatura. Si asa ajungem mai aproape de rezultat.
Asta e putin cam psihologic. Dar ati auzit vreodata despre testul de personalitate? (trebuie sa faci un desen cu un copac real, un copac care sa te reprezinte intru totul, iar apoi un copac fantastic care sa te reprezinte de asemenea). Daca vreti puteti face testul asta intr-un desen pe www.desenatori.ro (nu neaparat colorat) si imi dati linkul. Vreau sa vad daca va pot ghici personalitatea. :D
Si acum, ajungem ceea ce trebuia sa spun de la ineput:
(m-am inspirat de la cineva, sper sa nu se supere)
Spuneti-mi va rog, daca ar trebui sa organizati un spectacol, (muzica, dans, decor), cum la-ti face? Ca sa fie impresionat, spectaculos, oamenii din sala sa ramana cu lacrimi in ochi si muti de uimire... ce ati face?
Asta este testul final... Multumesc ca ma ajutati sa imi raspund in sfarsit la toate aceste intrebari!

Pupici, Marp :*

2 răspunsuri:
| anca_3211 a răspuns:

Interesanta intrebarea ta, Marp!
Pentru inceput, vreau sa iti spun si eu ca sunt de parere ca oamenii au o parte sensibila pe care, poate, si-o inhiba sau pe care si-o manifesta in cercuri restranse.
Cat despre testul de personalitate, ai aici copacul real: http://www.desenatori.ro/desen-1312149.htm si copacul fantatic: http://www.desenatori.ro/desen-1312176.htm.
Cat despre testul final... nu vreau sa il trec...
Mult succes si te mai astept cu intrabari interesante sau raspunsuri folositoare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@anca : cu ceva mai multa atentie si consultand dex-ul oridecate ori ai dubii..., ai fi putut utiliza verbul corect; sunt sigur ca ai vrut sa spui "si-o reprima" in loc de "si-o inhiba", ceeace este cu totul altceva.