| Chrystyne a întrebat:

De ce cand vreau sa imi fac cont pe IMVU, la partea cand imi pun adresa, parola etc. nu ma lasa sa continuu?
Adica...imi spune ca "IMVU nu va poate procesa cererea " sau ceva de genul asta.
Codul este corect.

Răspuns Câştigător
| AnaBlackVampire a răspuns:

Pai trebuie sa downladezi jocul si apoi sa intri sa iti faci neakname si parola apoi dai next si la sfarsit iti va da inca ceva de downaldat

Succes!:* Astept fundita daca ti-am fost de ajutor si a mers (mie asa mi s-a intamplat).