| Broadband a întrebat:

A dat cineva de curand de permis auto?
cam ce se da, a fost greu?
am auzit de la cineva ca acum se da mai mult din sanctiuni, contraventii,
prea putin din indicatoare si restul.
trebuie sa dau si eu pana in vara si nu stiu cam ce ma asteapta.
o zi buna!

3 răspunsuri:
| DanySpeedy a răspuns:

Salut,
Eu te-as sfatui sa inveti legislatia si sa nu te bazezi pe ce spune unu si altu " ca baa eu am facut numa chestionare nu am citit cartea deloc si am luat permisul" sfatul meu : Citeste cu atentie din carte si verificati cunostiintele pe saitul www.drpciv.ro ( chestionarele sunt la fel ca cele care se dau la examen)
Eu iti urez multa bafta!

| Alexandra8989 a răspuns:

Fa si tu chestionare online si o sa vezi ca e usor daca inveti

funda?

| gimbau a răspuns:

Intra pe dprciv.ro fa-ti un cont si fa chestionare online si iti dai seama singur...salut