| anonim_4396 a întrebat:

Am 3500 euro. sunt incepator si vreau sa imi achizitonez o masina. care masina credeti ca e buna si de ce? vreau ceva
inmatriculat in. va multumesc.

7 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

La banii ăia îți recomand un Polo. Este o mașină foarte bună, are consum mic, motor destul de puternic, ușor de condus și de parcat.

Răspuns utilizator avertizat
| kynezu a răspuns:

Iti recomand masinile nemtesti, la banii astia poate un passat.e foarte bun

| Ovide a răspuns:

Parerea mea este un golf 3 sau patru daca gasesti golf 4 la baii astia, pentru ca sunt niste masini extrem de fiabile, piese foarte ieftine, multe multe avantaje. Sau daca nu un audi a4 mai batranel oleaca din 98 este o masina exceptionala. Ramane ca u sa alegi, sa ccauti si sa te hotarasti. Bafta.

| grandmaxx a răspuns:

Http://www.blogger.com/blogger.g?blogID=8800681351666221501#overview este o lista special facuta pentru asa ceva
masini pana in 3500€ si alta de la 4500-9000€

| grandmaxx a răspuns:

Http://cleverstuffs.blogspot.com/......udget.html uite aici gasesti un topic pentru asta

| Sebastian_Loredana_1989 a răspuns:

Va recomand un vw lupo.motor f mic taxe f mici. oricum in 10 ani maxim o sa ne plimbam cu totii cu masini mici.vor fi multe f multe autoturisme