| maryantheboss1 a întrebat:

Cat costa de inmatriculat o masina cu euri3 sau euro 4

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Depinde de masina, ce capacitate cilindrica are motorul, si daca este sau nu dotat cu filtru de particule. Undeva pe la 7000 de lei se invarte pretul, 1500-2000 de euro!

3 răspunsuri:
| olixandru a răspuns:

Acum se calculeaza si in functie de anul de fabricatie si emisiile de co2. Pe site-ul autovit la masinile neinmatriculate iti arata taxa care trebuie sa o platesti la stat exact sub pretul anuntului.

| Hosa95 a răspuns:

Aici gasesti tot ce te intereseaza http://www.auto.ro/......51706.html