| zamfira a întrebat:

Am asistat aseara la o disputa intre 2 prieteni referitoare la benzina 90. Unul spunea ca benzina 90 nu se mai gaseste de 2 saptamani la Petrom, iar celalalt prieten spunea ca benzina 90 nu se mai gaseste de 15 ani. laughing Eu nu stiu pe cine sa cred. Stiti daca exista benzina 90? Si daca da, unde se mai gaseste? Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| covexrobu a răspuns:

Benzina 90 nici eu nu am auzit de mult timp. Acum se gaseste benzina 95. Dar care in esenta ar fi tot 90 asa mi-a zis cineva dar nu stiu ce sa iti zic. Cel ce mi-a zis a lucrat la Lukoil si a zis ca scrie ca este benzina de 95 dar este doar de 90.

2 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Acum e 95... Dar benzina 90 nu a disparut de 15 ani... mult mai putin tongue
Shin/

| florinel_8849 a răspuns:

Sa schimbat denumirea pentru a o scumpi dar este acelasi produs ex la motorina acum este euro5 sau alpin dar exact ca in politica promisiun