| Lovely09 a întrebat:

Ajutați-mă si pe mine va rog. Aseară m-am certat tare cu prietenul neu si imi pare rau acu si vreau sa ne impacam. Cearta a pornit de la fostul meu prieten ca il voiam să-l am la prieteni pe Facebook iar el nu. Insa eu voiam asta doar pentru ca si el o avea pe fosta la prieteni. Spre sfârșitul conversației ma uit la prietenii lui si vad ca nu o mai are si atunci ii spun ca nu-l mai adaug nici eu insa era prea târziu el deja vroia sa o terminam pentru ca spunea ca eu tin cu celalalt. Vreau sa ma impac cu el il iubesc dar nu știu dați-mi niște sfaturi cum să-l imbunez.

Răspuns Câştigător
| Bishopp a răspuns:

Poti sa ii spui frumos printr-un mesaj.
" Daca tineam o secunda la celalalt as fi fost cu el in loc sa fiu cu tine, il aveam la prieteni pentru ca stiam ca si tu o aveai pe fosta ta la prieteni si asta ma deranja. Daca tu chiar crezi ca merita sa ne certam dintr-o prostie e treaba ta eu ti-am spus doar adevarul. "

5 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Îi trece. E aşa de important facebookul?

| vocea a răspuns:

Te-as ajuta cu mare placere, dar indiferent ce ai face, nu se va intoarce la tine. Imi pare rau ca ti-o spun direct, dar uite si de ce nu va face asta: Se pare ca el tine mai mult la prietenii lui decat la iubita lui. Daca nu a fost nici un motiv real pentru care sa va despartiti. Nu te ruga de el sa se intoarca la tine sau nu incerca sa il desparti de potentiala fata cu care e, iti va distruge toate sansele cu el, si o sa se supere, baietii nu prea suporta plangacioasele.

| Roliii a răspuns:

Va certati pentru niste rahaturi

| bobbyG a răspuns:

V-ati certat din rahaturi... Ii trece daca nu da-i pace mai sunt baieti

| Lupu_Andrei_1985 a răspuns:

Asta face Facebook, din pacate nu apropie mereu oamenii. Incercati sa nu va mai certati din orice prosti. Mult succes!