| anonim_4396 a întrebat:

sad am avut un iubit q care m-am certatsad si aseara ne-am impacat dar ne-am certat pentru ca el imi spunea ca stiti voi mai este un baiat care vrea sa stea q mine si este unul din prieteni luibig grin si el se cearta q el din cauza mea! si parek tin putin si la prietenul luisad si intr-un fel parca as vrea sa fiu si q ala dar intr-un fel nu dar nici nu as vrea sa-mi. l ia alta ca imi plc mult la o prietena de-a mea de el ma rog si baiatul q care m-am impacat imi tot spunea ca o sa ii sp k ne-am impacat si eu nu vroiam asta si nu m-am simntit bine ba chiar m-am simntit ft prostsad asa ca m-am certat q el offffffffffff in schimb mie imi plc la nebunie de un bait de la mine din cls! si din cate am inteles si lui ii plc de mine in schimb am auzit k vrea sa isi bata joc de mine de la un prieten de al lui dar el ia sp unei prietene de-a mea cum ca nu ar vrea sa faca misto si astazi am aflat ca vrea sa il oftice pe baiatul cu care m-am certat eucrying si eu nu stiu ce sa mai fac sau ce sa mai credcrying sa va explic pe baitul q care am fost q el si ne-am certat in cheama adrian pe prietenul lui mariu iar pe cel care e in clasa q mine nu ii sp numele imi pare rau!cryingcrying

problema e alta eu nu stiu ce sa fac si cu care sa staucrying si de care sa scapcrying vreau sfaturi si daca puteti si statusuri despre asta va rog dar vreau neaparat sfaturi!

va multumesc mult de tot!

Răspuns Câştigător
| BoYy a răspuns:

Nu ramane cu niciunul...da-i dreacu ca mai sunt baieti pe lumea asta

3 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Mai dar nu stii nici ce vrei nici ce sa faci? Te cam consideri o fata curtata de printi dar vezi tu e o vorba cine alearga dupa mai multi iepuri risca sa nu ramana cu nici unul! La felul in care vb de ei nu prea meriti sa fii cu niciunul, tu iti dai seama ce ai scris aici? Cine te intelege ce fel de fata poti fi? Eu unul nu...gresesti mult in felul in care vezi si gandesti despre oameni! Se vede ca esti foarte tanara si gandirea ta lasa de dorit, cati ani ai?

| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Cum să iubeşti 3 băieţi? Rămai cu băiatul cu care te'ai certat fiindcă el nu'şi bate joc de tine şi sigur te iubeşte.Lasă'i pe ceilalţi că o să'i pierzi pe toţi.

Statusuri ai aici: http://sweety-things.weebly.com/index.html

| Ammy93 a răspuns:

Ar trebui sa ai grija cu cine vei fii. Daca prietenul tau actual vrea doar sa-i faca in ciuda la amicu lui, nu prea cred ca te iubeste. Daca tot vine craciunul, pleca in vacanta ( fara cei 3 baieti), mergi cu prieteni sau cu parinti la tara, sau intr-o mini excursie. Fara telefoane pentru baietii. Si poate iti vei da seama de fapt care iti place mai mult.