| Nicoleta15000 a întrebat:

Am categoria A1 și îmi caut o motocicletă, sunt fată și am 1, 60. Nu vreau motocicleta nici mică dar nici mare. Ce îmi recomandați?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Uită! - nu e practic pentru tine (dacă imi scrii peste juma' de an că nu ai luat nimic, o să ne bucurăm impreună)

| Aby123 a răspuns:

CATEGORIA A1:

Motociclete cu cilindree maximă de 125 cm3, cu puterea maximă de 11 Kw. şi cu raport putere/greutate de cel mult 0, 1 Kw/kg;
Vârsta: 16 ani fără trei luni;
Iti recomand Firma Yamaha, Yamaha Yzf R125, Yamaha tzr sau Aprilia Rs
La 16 ani poti avea maxim un motor de 125cm3
Sursa: http://www.autogeneral.ro/categoria-a1.html