| DaniOrden a întrebat:

Am dat examenul in 8 Ianuarie side obicei permisul venea dupa 6 zile, asa mi-au spus majoritatea persoanelor sau mai rau dupa 7 zile, adica astazi, totusi, inteleg ca sunt acum cozi imense cu oameni care-si preschimba permisul.
Stiti pe cineva care a dat saptamana trecuta examenul si a primit acum permisul prin posta?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Eu am dat pentru DE saptamana trecuta si inca nu mi-a ajuns. Acum ma gandesc ca sigur asta e cauza din preschimbarile astea ne omoara si pe noi cu rabdarea, la cat astept sa-l vad cu BE CE si DE oho dar vine oricum.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pierzi o zi intreaga pentru dovada, eu am fost azi si era nebunie acolo n-am stat deloc.

| pisicutzamik a răspuns:

Stai linistit/a ca iti va veni, daca nu ai rabdare du-te si scoate-ti dovada big grin

| DaniOrden explică (pentru pisicutzamik):

Da, coada pana in drum.

Nu ma interesa daca trebuia sa astept sa conduc masina, dar parintii pleaca din tara si mai am 1 saptamana masina dupa care pleaca 1 luna, si e pacat sa stau sa ma uit la ea.

| pisicutzamik a răspuns (pentru DaniOrden):

Pacat,hai k iti dau masina mea sa o conduci big grin

| Letty18 a răspuns:

Poti lua dovada inlocuitoare, in mod normal ti-l poate elibera a 2-a zi dupa absolvirea probei practice.Cam in 10 zile calendaristice intrii in posesia sa.