| cristianorudi7 a întrebat:

Pe data de 30 ianuarie, dupa ce am terminat examenul auto, politistul mi-a spus ca permisul o sa imi vina prin posta. A trecut o saptamana si nu a venit. Unii zic ca trebuie sa ma duc sa il iau de la politie, altii de la posta, altii zic ca trebuie sa iau dovada de la politie... eu habar n-am. Ce trebuie sa fac?

3 răspunsuri:
| cristianorudi7 explică:

Mersi pentru "vorbe"

| trolololo a răspuns:

In jur de 2 săptămâni durează. Poate veni mai devreme sau mai târziu.
Dovada e buna dacă vrei sa te plimbi cu mașina pana îți vine permisul.

| justU a răspuns:

Si eu am asteptat peste 1 saptamana sa imi vina permisul. Am mers la posta, dar l-au trimis inapoi la politie. Du-te la politie sa iti ridici permisul.