| George1337 a întrebat:

Am doar categoria B la carnet. Cam cat m-ar costa sa fac toate celelalte categorii?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

1500€

| sierra1 a răspuns:

Inclusiv școala și orele de conducere

| George1337 explică (pentru sierra1):

Da, per total.

| sierra1 a răspuns (pentru George1337):

N-ai banii ăia (te superi și tu că spun adevărul?)

| florin926481f a răspuns (pentru sierra1):

De unde sti tu ca nu are bani?

| sierra1 a răspuns (pentru florin926481f):

Cine are banii ĂIA, face nu intreabă

| George1337 explică (pentru sierra1):

De unde ai scos-o pe astalaughing)) nu te prea duce mintea daca dai asa raspunsuri tampite.

| sierra1 a răspuns (pentru George1337):

" George1337 explică : nu te prea duce mintea daca dai asa raspunsuri tampite."

bade, așa să vorbesti la tine acasă in familie

îți iei și de buldoexcavatorist? Nu, nici nu credeam că da. și e clar dacă intrebi aici, n-ai, altfel făceai

| George1337 explică (pentru sierra1):

Raspunsul la ce am spus il gasesti in raspunsul taulaughing) Sti vorba aia care spunea ca trebuie sa fii destept pentru a-ti da seama ca esti prost? Ma indoiesc... La cum vorbesti ai vreo 13-16 ani si asculti 5gang, dar sper ca peste doi-patru ani cand ar trebui sa te destepti sa dai peste raspunsurile tale si sa spui "bai da prost am fost in gandire".

| sierra1 a răspuns (pentru George1337):

"| George1337 explică : Rafii destept pentru a-ti da seama ca esti prost? "

bade, exprimă-te așa, acasă la tine cu cei din familie, ok?

| George1337 explică (pentru sierra1):

Nu are rost sa explic unui copil filosofie. Si uitandu-ma la raspunsurile pe care le dai in general imi dau seama ca esti o persoana ocupata si insatrita intelectual, asa ca scuzati-mi afirmatiile. laughing)))))))))

| sierra1 a răspuns (pentru George1337):

" George1337 explică: esti o persoana... insatrita "?