| findmywayback a întrebat:

Pentru examenul auto pentru categoria B trebuie invatate lucruri si despre celelalte categorii spre ex pentru motocicleta, tramvai, etc?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ordinul MAI nr.268/2010, privind examinarea pentru obtinerea permisului de conducere, cu md. si compl. ulterioare prevede ce trebuie sa stii, sunt prevederi generale, valabile pentru toate categoriile si prevederi speciale, valabile pentru anumite categorii.
Citeste acest ordin si te lamuresti, il gasesti si pe drpciv.ro.