| TheOne_5413 a întrebat:

Am faruri angel eyes si am nevoie de beculetele acelea mici din cercuri (opel astra 2001) si nu stiu cum se numesc. Ajutor!

2 răspunsuri:
| Roby67 a răspuns:

Becurile alea "mici din cercuri" se numesc LED. In afara de alea mai ai nevoie de 2 becuri H1 pentru fiecare parte.

| dink08 a răspuns:

Asa si care e intrebarea ta aici? Se numesc LED-uri. Le poti achizitiona din magazine cu diferite chestii elecrice. Dar daca nu stii cum se numesc, ma indoiesc ca ai stii tu sa le schimb.Ca da ceva bataie de cap...Bafta