| MrXRabbit a întrebat:

Am un opel astra h din 2006 nu este încă înmatriculata, am pe ea faruri originale fara xenoane sau lupe si vreau sa îmi pun angel eyes cu lupe aftermarket, știe cineva dacă cei de la rar le poate omologa? Mulțumesc!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Slabe sanse sa iti omologheze modificari la sistemul de iluminare

| xerxes1 a răspuns:

Rar-ul nu omologheaza toate tiganiile care se vand la noi in magazine.

| MrXRabbit explică (pentru xerxes1):

Mersi pentru răspuns, poti da cateva detalii?

| xerxes1 a răspuns:

Farurile aftermarket in afara faptului sa nu se pot omologa, sunt foarte slabe calitativ.
Iar lumina bate unde vrea ea.