Întrebare recomandată | 12manuq a întrebat:

Am foarte mari emotii..Peste 2 zile urmeaza sa dau sala, am parcurs de 2 ori mediul acela de invatare, am citit cartea de 2 ori, instructorul mi-a zis ca stiu sa conduc foarte bine,(am facut doar jumatate din ore pentru ca a zis ca nu are rost sa consume daca stiu sa merg) si totusi parca am emotii, indoieli.Chestionarele pe pc le fac numai cu 24 25 26.Sincer imi este mult mai frica la sala decat la traseu.Credeti ca am motive sa imi fie frica?

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Ce motive să ai?

Cu siguranță îl vei lua, așa am fost și eu am avut foarte mari emoții la oraș și ma căzut.La sală am luat cu 24, și 23 a doua oară.Tot ce trebuie să faci este să ai încredere în tine și totul va fi bine.

Succes.

1 răspuns:
| octav13 a răspuns:

Vai.ce motive ai putea sa ai? stai in fata pc-ului si bifezi raspunsurile. nu iti face griji cu atat mai mult ca iei chestionarele cu 21+. la traseu e mai complicat happy bft