| MadalinT00 a întrebat:

Peste 2 zile voi da sala si am citit cartea si am facut chestionare de pe site-ul oficial DRPCIV.ro.Vreau sa va intreb daca la sala v-au picat intrebari de pe site-ul oficial.Fac din chestionare in media 23-24 de intrebari corecte.Am foarte mari emotii sa nu gresesc.Cateva sfaturi?

Răspuns Câştigător
| xMeee a răspuns:

Bună! Și eu am dat sala în Februarie și mi s-a părut că toate întrebările sunt de pe site-ul oficial, adica de pe DRPCIV. Și eu faceam și 23 înainte de examen, acum depinde, prima dată rezolvă alea pe care le ști 100 la 100 după vezi ce scor ai. Sper că te-am ajutat, mult succes!

1 răspuns:
| NRazvan a răspuns:

Sunt la fel ca cele de acolo. Tu doar calmeaza-te si da-ti silinta sa faci cat mai bine. Incearca sa scoti cat mai multe puncte nu un timp cat mai scurt in sala. Sunt multi care spun ca dupa ce au vazut 22/23 nu i-a mai interesat ce fac mai departe. Tu sa nu fii asa!