| aspire7 a întrebat:

Va salut, peste cateva zile voi avea sala. Am citit odata cartea, am facut si mediul de invatare de pe www.e-drpciv.ro de doua ori.
Vreau sa stiu daca pot continua sa fac chestionare pe www.e-drpciv.ro, adica este la fel ca la examen? Vreau un raspuns sincer! Multumesc!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, chestionarele de la examen dunt ca si cele de pe drpciv.ro, acesta este site-ul oficial al Directiei de permise, asa ca poti continua sa le faci.