| Dima_Alin_1998 a întrebat:

Am fost astazi cu masina pe un drum de noroi, dupa o ploaie serioasa si m-am blocat. Pentru a pleca a trebuit sa ambalez putin masina si am reusit sa ma deblochez. Am tinut-o asa vreo 200m pe drumul respectiv, dupa dintr-o data a inceput masina sa scoata un zgomot ca de ATV, paraitor puternic. Toba pare sa fie desprinsa din partea dinspre motor, vazandu-se cum atarna si se freaca de drum cat am mers cu ea spre casa. Aveti idee daca se poate repara sau trebuie schimbat toata teava de esapament?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu avem de unde sti noi ce s-a stricat la masina ta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Practic habar nu avem ce s-a întâmplat acolo ca sa ne dam seama ce trebuie schimbat și ce nu, că doar tu ești ăla care a văzut

| mihai69 a răspuns:

Mergi la un service și afli.