Am luat sala acum 3 saptamani si m-am programat la traseu de pe calculatorul de pe care am dat traseul... Acuma am niste intrebari...
1. Este tot una programarea de la calculator cu programarea de la ghiseu?
2. Pe calculator scria o locatie iar instructorul mi-a zis sa ne intalnim la poligon (singurul din oras) deci ma gandesc ca o sa ne intalnim unde a specificat instructorul nu?
Mersi

1 răspuns:
| PainTech a răspuns:

1. Nu inteleg intrebarea. Programarea e tot programare, indiferent unde o faci.

2. Te duci unde a zis instructorul, probabil vrea sa faceti cateva pregatiri inainte de a incepe examenul.