| paulthegame a întrebat:

Sunt curios sa aflu ce incidente ati avut la sala sau la traseu?, cum era instructorul? cum a fost traseul lati luat din prima?

Răspuns Câştigător
| EduardMarius a răspuns:

La examenul teoretic este foarte usor daca inveti. Pur si simplu o sa ai emotii dar degeaba. La traseu, depinde de cat de bine conduci, trebuie sa fii atent la semne, sa respecti semnul STOP si sa pornesti corect in rampa. Daca gresesti putin la parcare, nu e problema. Daca nu semnalizezi schimbarea directiei de mers de 4 ori, e posibil sa cazi. Daca opresti motorul de 4 ori, la fel! Succes!