| andrei1121 a întrebat:

Am o intrebare si vreau un raspuns concret de unde pot sa cumpar si eu o masina Lamborghini Gallardo(masina adevarata) nu conteaza pretul dar vreau sa aflu ca bani aia sunt ca sa castigat bine vara asta la straini

Răspuns Câştigător
| torsi a răspuns:

Daca stai in Romania, nu are rost sa iti iei pentru ca ti.o strici la ce drumuri avem! Daca tot ai bani, du.te cu avionul pana in Londra, si de acolo vii cu masina pana in Ro.winking

| andrei1121 explică (pentru torsi):

Mersi de sfat dar e mai bine daca ma duc in Italia ca acolo stiu unele orase mai bine

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| PuLs a răspuns:

Are you trolling? laughing
Infine am cautat si depinde de model uite un pret fara taxe in el 122000 €. Si daca o sa-ti iei pe ce o sa mergi cu el? Sigur in Romanica nuwinking

| MTC a răspuns:

De la o reprezentatie Lamborghini