| PredatoR a întrebat:

Care este masina voastra preferata? Nu ziceti Lamborghini Gallardo, Bugati Veyron, Ferarri etc. big grin

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Eu vreau un supersonic, are ceva?
Pa, pa.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Peugeot 407.

pa, pa.

| Libelle a răspuns:

Audi Q7 alb

| Messyhair a răspuns:

Audi. Mi se pare mai feminina.
Oricum mi-a placut dintotdeauna brand-ul acesta.

| Doddel a răspuns:

Cea mai clasica Dacie de pe pamantu asta.

| amanda33 a răspuns:

Fiat bravo sau un seria 5

| Atotstiutorul a răspuns:

Dacia 1300/1100, Lada si Moskvitch.

| alexutu001 a răspuns:

Probabil te referi la masini de astea mai accesibile pentru toti oamenii daca ai exclus lamborghini si celalalte, mie imi place Volkswagen golf 5 si opel insingniahappy

| DennisRof a răspuns:

Mie imi place foarte mult mercedes mclaren:este rapida, aerodinamica si pe deasupra ca aspect pentru un barbat e foarte tare s ai asa o masina, si usile sunt mortale tot e mortal la masina asta ...gandestete daca usile sunt super faine si cum se deschid imagineazati cum e inauntrul masinii:D
Uite aici niste imagini sa te convingi :D http://www.google.ro/......tp?/images

| morenaRox a răspuns:

Audi

| Krysscristinakryss178 a răspuns:

Mini cooper.

| missis16 a răspuns:

Peugoet 307 CC rosu :X

| Allé_3818 a răspuns:

Peugeot:X si mitzubishi sau cum se scriehappybig grin

| paulasgrama3 a răspuns:

Aston Martin Vanquish S, Subaru Impreza STI