| anonim_4396 a întrebat:

Pot spune că imi ploua in gât ca eu cap nu am. Recent am facut o achiziție tampita de a imi lua o masina la 100 de mii euro. Banii aceia i-am castigat dand pe cineva in judecată (nu vreau sa intru in detalii) asa ca din acei bani am luat un lamborghini gallardo. Chestia e că am realizat ca nu pot intretine acea masina si imi cam vreau banii inapoi, dealerul de la care am luat masina nu raspunde si nimeni nu vrea sa cumpere masina pentru ca cine ar cumpara o masina la banii ăia. Ce pot face sa imi iau macar o parte din bani inapoi? Rog fara caterinca

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-ai ce sa faci, vanzatorul nu este obligat sa o rascumpere.
Tot ce poti face este sa o vinzi, chiar cu un pret mai mic, asa macar o sa recapeti o parte din bani.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu mai iei nimic inapoi. Vinde-o cu mai putin daca mai vrei ceva bani de pe urma ei. Asa e cand nu ai cap.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu zic sa mai vezi cu examenul de capacitate cum merge.

| sierra1 a răspuns:

Slab banc

" în 10 Decembrie | Foxy99 a întrebat: cand dau examenul de capacitate... Nu am ajuns inca acolo"

| AdyA1998 a răspuns:

Acuma sar unii ca am o postare cu exam. de capacitate. Folosesc acelasi cont de TPU cu fratele meu deoarece el imi foloseste conturile de googs si Facebook pentru a se juca. Asa ca nu am de unde sa stiu ce face el pe cont.Eu doar imi pun intrebarile si astept răspunsuri care sa ma ajute.