| UngureanuFlorin a întrebat:

Am o problema la masina, la franare mai exact. Cand pun frana masina franeaza in suturi si imi impinge pedala inapoi tot in suturi. ca si cum ar fi o denivelare pe discul de frana. M-am uitat teoretic si la discuri da nu par sa fie strambe sau ceva de genu. Problema asta apare numai atunci cand franez!

1 răspuns:
| DaniTDCI a răspuns:

Problema provine doar si doar de la discurile de frana, doar discuriile fac contact cu placutele de frana