| Skrilly a întrebat:

Am pierdut dosarul pentru școala de șoferi.Am nevoie de el pentru a da sala și am nevoie de el.Trebuie refăcute toate actele?
Școala de șoferi poate să imi dea din nou actele, sau au copie după ele, inclusiv de pe fișa medicală? În rest cazierul îl fac din nou...^^
P.S: fundă pentru cel mai rapid și CORECT răspuns :3 motivați!

Răspuns Câştigător
| Latinmoon a răspuns:

Da pai vei primi si amenda k le-ai pierdut laughing
Cel putin la buletin asa se face plus taxele de emitere again plus zile de asteptat...
Plus o fundita si mie puppy dog eyes

9 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

Mergi la un birou notarial sau la politie de unde ti-au emis actele spui ca le-ai pierdut ( declar nule) si iti vor face altele.
Good luck! >big grin

| Skrilly explică (pentru Latinmoon):

Păiii nici la poliție și nici la biroul notarial nu mi-au emis actelestraight face...
P.S: nu am luat încă (,) carnetul am nevoie de acte pentru a da sala

| Latinmoon a răspuns (pentru Skrilly):

Poi acolo trebuie sa te duci pentru a le scoate din nou.
La politie ti le va mai cauta cv in caz ca le-a gasit cineva chatterbox.
Si la biroul notarial ti le va scoate din nou altele cu noi combinatii de cifre.
Pss este posibil sa te amendeze si putin pentru ca le-ai pierdut. sad

| Skrilly explică (pentru Latinmoon):

Cam cât?laughing?
P.S: tu de unde știi?

| Latinmoon a răspuns (pentru Skrilly):

In jur de 50-100-200 de leibatting eyelashes.
Pss pentru ca actele nu se pierd dar stiu ce se intampla in astfel de situatii!winking

| Skrilly explică (pentru Latinmoon):

thinking mhhh, am vorbit cu instructorul și a zis că se pot face din nou..Nu a zis nimic de o amendă.rolling on the floor.straight face||||||||

| Skrilly explică (pentru Latinmoon):

Sure :****!

| Latinmoon a răspuns (pentru Skrilly):

Poi eu nu stiu ce acte aveai in el laughing
Daca el zice ca ti-l face din nou pe moca e ok!winking
Insa ai grija sa nu pierzi alte acte mai de valoare ca la alea chiar se da amenda.
Good luck soferito!
Si eu vreau sa-mi iau carnetulwinking dar mai am de asteptat 3 ani laughing

| Skrilly explică (pentru Latinmoon):

pffffrolling on the floor nu te uiti la mine eu mai am de asteptat 5 ani e pentru. mama meaaaaaaaa rolling on the floor

| Latinmoon a răspuns (pentru Skrilly):

Da pai vei primi si amenda k le-ai pierdut laughing
Cel putin la buletin asa se face plus taxele de emitere again plus zile de asteptat...
Plus o fundita si mie puppy dog eyes