| Skrilly a întrebat:

Am pierdut dosarul pentru școala de șoferi.Am nevoie de el pentru a da sala și am nevoie de el.Trebuie refăcute toate actele?
Școala de șoferi poate să imi dea din nou actele, sau au copie după ele, inclusiv de pe fișa medicală? În rest cazierul îl fac din nou...^^
P.S: fundă pentru cel mai rapid și CORECT răspuns :3 motivați!:ddd

Răspuns Câştigător
| UNHleaSHD a răspuns:

Te duci sa-ti mai dea o foaie de dosar si apoi platesti iar toate taxele (ca sa ai chitantele). Cu examenul medical, psihologic poate ai noroc, si te ajuta cu o copie, altfel va trebui sa le platesti din nou.

| Skrilly explică (pentru UNHleaSHD):

Da,am reusit, asa am facut!

6 răspunsuri:
| petrica1111 a răspuns:

Ei au o copie a dosarului tau, dar la scoala de soferi iti trebuie dosarul original.

| Skrilly explică (pentru petrica1111):

PFffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffstraight face||!

| Skrilly explică:

Cineva a zis ceva de o amenda?

| Skrilly explică:

Ideea e ca eu nu am deloc dosarulll!

| Raisaa1414 a răspuns:

Se poate să îl refaci cazierul dacă l-ai pierdut?