| Anonim027 a întrebat:

Am schimbat nu demult ambreiajul luat de la firma sachs cu 1450, masina în cauza golf 5 1.9 tdi și de când l-am schimbat la schimbarea treptelor în momentul când apas ambreiajul se aude un frecat foarte pronunțat câteva secunde, cineva o zis ca ii de la placa de presiune, întrebarea mea ii din cauza ca este ambreiajul ieftin sau ii ambreiajul contrafăcut?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"ambreiajul luat de la firma sachs...se aude un freacat foarte pronunțat"

e o firmă de primă mână, mai degrabă de la montaj defectuos

| Anonim027 explică (pentru sierra1):

Exact asa face, ce mi ai recomanda? Luk?

| sierra1 a răspuns (pentru Anonim027):

Inapoi la meșter!

| mrs1996 a răspuns:

Salut, nu e de la ambreiaj, cel care ți la schimbat nu la pus cum trebuie, mai ales dacă era nou indiferent de ce marca e nu trebuia să se audă așa și Sachs e o firma bună.

| Anonim027 explică (pentru mrs1996):

Dar a venit preasamblat din fabrica, a trebuit doar sa pună acele suruburi și atat, am schimbat și pompa de ambreiaj și cilindrul receptor bani aruncați degeabalaughing