| xCuse a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor. Sunt din Constanta, ieri am fost admis in cadrul examenului auto. Problema care o am este urmatoarea.Eu am mutatie in Kogalniceanu, dar locuiesc in Constanta. As dori sa-mi ridic personal permisul de conducere, am inteles ca trebuie sa sun la posta romana sau ceva de genu ca sa-l pot ridica in 3 zile. Si as dori sa stiu daca la mai ridicat cineva personal si cum a procedat, multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| sweetys a răspuns:

Pai si care e diferenta ca il ridici tu de la posta sau ti-l aduc ei acasa? Oricum va veni la adresa pe care ai dat-o cand te-ai inscris la scoala.

| xCuse explică (pentru sweetys):

Problema e ca am ramas doar cu mutația acolo si nu are cine sal ridice