| Amlg0 a întrebat:

Am si eu o problema cu o camera de bord Xiaomi 70 mai dash smart 1s,cand descarc video prin aplicatie nu se aud pe telefon si nici nu pot sa il trimit de exemplu pe wapp ori pe messenger,nu imi da voie, daca vreau sa il editez imi zice "format video neacceptat" care sa fie problema

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Banuind ca ai si card microSd pe care se stocheaza filmarile, descarca filmarile de pe card intr-un PC/laptop si vezi daca are acolo sau nu sunet, apoi vezi in ce format (extensie) sunt acele video-uri descarcate pe PC. Cum afli extensia dai click dreapta pe unul dintre video-uri > proprietati> si in primele randuri scrie "type of file":... si in paranteza formatul sau exemplu (.mp4)

| PopescuPetre14 a răspuns:

Salut aceeas problema o am si eu, ai rezolvat ceva, daca da zi-mi si mie ce e de facut.mersi