| 0751906979 a întrebat:

Am uitat data care m-am progamat la traseu.Cum aflu?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sa nu spui ca ai luat sala, că nu te cred, la modul cum stâlcesti limba română.

| CosminHaarp a răspuns:

Avand in vedere cum te exprimi in limba romana, mai bine lasi data uitata.

| Violleta2022 a răspuns:

Asa de important este luarea permisului la tine, ca nu-ti mai aduci aminte nici data cand ai examen, asa-i?

| anonimg a răspuns:

Te duci acolo la permise unde ai dat examenul sau unde ți-ai depus dosarul - dacă la e-mail sau telefon nu vei primi răspuns.

| ReddY25 a răspuns:

Pentru limba romana apasati tasta 1

Răspuns utilizator avertizat
| CosminGK a răspuns:

Dai email unde ai dat sala, adica drpciv. Asa am am facut si eu.