| CocoțanSergiu a întrebat:

Am un BMW 325 td de la un timp învârte electromotorul da sa pornească dar nimic,daca ii dau sprei pornește și nu mai am treabă merge ok, daca o las câteva ore din nou aceeași problema, ce poate fi?

1 răspuns:
| NoisyLight a răspuns:

Probabil este senzorul de presiune din rampa cu injectoare. Cam ăsta este defectul arătat pe tester în majoritatea cazurilor. Pune-o pe tester, fiindcă aici doar putem să presupunem, nu să dăm verdicte clare.