| Monoranu_Remo_1993 a întrebat:

Am un cd payer alpine pe un golf 4 si ma intereseaza daca ii pot pune mufa usb

5 răspunsuri:
| TrăieşteClipa a răspuns:

Teoretic se poate, practic operatia depaseste pretul unui cdplayer nou cu usb si cu mp3.

| Monoranu_Remo_1993 explică (pentru TrăieşteClipa):

Am inteles ca imi trebuie doar un cablu care are intr-un capat usb mama si in celalalt capat mufa aia care vine in spate la cd player

| TrăieşteClipa a răspuns (pentru Monoranu_Remo_1993):

Nu este asa de simplu.
Cablul ar trebui sa aiba un mic convertizor digital analogic incorporat.

| Monoranu_Remo_1993 explică (pentru TrăieşteClipa):

Sa inteleg mai simplu ar fi sa iau un cdplayer cu port usb?

| TrăieşteClipa a răspuns (pentru Monoranu_Remo_1993):

Exact.
Daca tot dai un ban cauta unul cu bluetooth care sa comunice si cu telefonul