| allexx98 a întrebat:

Am un golf 4 si cand pornesc motorul imi apare in bort SERVICE NOW oare ce problema este?

Răspuns Câştigător
| bitihacy a răspuns:

Masina nu are nimic, doar te atentioneaza ca ar trebui sa ii faci verificarile de rutina, inspectia tehnica.

7 răspunsuri:
| Solovey a răspuns:

Daca e diesel iti arata ce de buna e daca e benzina s-a defectat ceva precis ori trebuie de schimbat uleiul.

| Niiiicu a răspuns:

E posibil sa se fi stricat computerul de bord...happywinking

| subfocus a răspuns (pentru Niiiicu):

Imi dau seama ce te tin pe tine masinile daca dupa o eroare in bord zici ca se strica computerul

| Niiiicu a răspuns (pentru subfocus):

Eu nu am masina...laughingbig grinwinkingam incercat doar sa te ajut, si ti-am spus ce am crezut eu

| Mariussss14 a răspuns:

Cred ca trebuie sa schimbi Ulei, Curelele, etc. eu peste 1-2saptamani schimb la masina mea ca si mie imi apare si am 117000

| RawGrey a răspuns:

El vrea sa iti zica sa te duci la SERVICE acum cu el. E un ordin rolling on the floor

| adrianu93 a răspuns:

Cel mai probabil trebuie sa'i faci schimbu de ulei...