| onutzu_8371 a întrebat:

Am un golf 5 din 2007, cu 7700km la bord, in leasing. Am 2 ani achitati si mai am trei ani de plata.Adica achitat 8000 euro cash, rest 6700 euro, fara dobanda si casco. pot sa o includ in programul buy back, folosind-o ca avans pentru alta masina noua? Daca da, doresc sa stiu ce masini intra in acest program! Multumesc anticipat
P. S. Masina are toate taxele si verificarile la zi, iar cash-ul include si avansul de 3000 euro!

5 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Poti sa faci acest lucru dar in momentul cand descoperi in ce conditii se face acest lucru cred ca ai sa renunti.

| kathessa a răspuns:

Eu stiu ca daca a trecut primul an e ok. Acum depinde si de firma de leasing. Citeste contractul sau suna-i si intreaba-i, ei stiu cel mai bine.

| Candyman a răspuns:

Se poate face buy back, am vrut si eu sa fac cam in acelasi fel ca si tine, dar iti ofera prea putin pe masina ta sad Incearca totusi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt de aceeasi parere cu stefan, cand ai sa auzi ce iti ofera pe ea... te lasi! Stima

| mino_8755 a răspuns:

Da cred ca ai putea sa o incluzi in programul buy back din moment ce nu este a celor carora le apartine acel programwinking