| Maly_8260 a întrebat:

Am un lapptop de la firma MSI si nu stiu cum sa activez camera web.Va rog dati-mi raspunsuri...

Răspuns Câştigător
| Love_6378 a răspuns:

In primul rand uitete daca are camera incorporata si dupa aia cautai setarile apoi cauta sd-urile de la web pe care leai primit odata cu laptopul si o sa veizi ca o sa poti sa iti acivezi webulbig grin funda?

2 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Instaleaza driverele de pe cd-ul lui! apoi va merge cu siguranta! bafta!

| ioana1704 a răspuns:

Instaleaza camera web prima data. de cand ai laptopul asta? am avut si eu unul si n-a tinut decat perioada de garantie!