| Corina_7356 a întrebat:

cine stie vreun site sau un program de facut filmari cu web-ul mai pe intelesul vostru cu camera web.va multumesc.

4 răspunsuri:
| zooooza a răspuns:

Pai nu iti trebuie nici un program.Trebuie doar sa iti instalezi web-ul.
Apoi de duci in bara start si cauti la "All Programs" si acolo cauti Usb Pc Camera(ceva de genul) si acolo cauti "amcap".
Acolo cand deschizi cauti in bara unde scrie File -> Set capture->pui unde vrei sa iti apara filmuletul si ii dai un nume-> Save
Apo de duci la Capure(tot in bara de sus) si dai la prima Start capture.

Cam atat. Sper ca ti-am fost de ajutor. Daca mai ai nevoie de ceva poti sa imi trimiti un mesaj.

| McBoy a răspuns:

Funda lui Luiza

| Crisu a răspuns:

Pe intselesul nostru cu web came? da` ai impresia ca suntem prosti sau incultsii? nu cred dragutsa mea.

| mishybmx a răspuns:

Uite aici program de inregistrat webcamul http://fisierulmeu.ro/658GKZ7EYEI9/CamRecorder-4-23-exe.html
funda