| iulianwyy a întrebat:

Daca am o bicicleta cu suspensie doar pe fata, se poate pune cumva si pe mijloc, sau doar din fabrica poate veni cu suspensie si pe mijloc?

Răspuns Câştigător
| Mirel4412 a răspuns:

Nu poti sa pui suspensie pe spate daca cadrul nu e format sa sustina una. Cauta cadre cu suspensie pe spate si vezi cat de diferit e de una cu suspensie doar pe fata.

1 răspuns:
| VoidEternal a răspuns:

Tot ce poți face este să-ți iei o tija de sa cu arc. Nu e cine știe ce, dar ajuta un pic la confort când mergi prin oraș.