| PaCiFiSt a întrebat:

Are cineva ATV Big Hummer 150cc? Imi puteti spune pareri despre el, sunteti multumit de el? etc...detalii..detalii...

Cel mai bun si detaliat raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Nu am dar mi-au venit destule in service. Aduc vreo 3 firme in Romania si zeci de privati si lumea le cumpara pentru ca sunt extrem de ieftine dar nu prea este afacere pentru ca dupa achizitie vei incepe sa bagi bani in ele en-gros. Piesele sunt scumpe, cad extrem de repede, in primii 5000 de km bagi 2000 de lei in el ca sa il faci in regie proprie. In service nici nu mai discut si piesele reconditionate nu prea sunt o alternativa pentru ca sunt din materiale atat de proaste incat nici freza nu intra in acel otel pentru ca este exagerat de moale si se deplaseaza. Sunt ieftine e adevarat dar mult mai ok este ceva SH dar original: Bombardier, Honda, Yamaha, Polaris chiar, Arctic Cat daca ai bani si chiar si un Linhai tot chinezesc este mai bun dar si ala tot chinezesc este. Sunt banii tai dar eu cred ca este cea mai mare prostie pe care o poti face cu ATV-urile si mopenele sau motocicletele chinezesti. Sunt facute ca sa fie vandute foarte ieftin dar sa scoata foarte multi bani din piesele de schimb ulterior!

| PaCiFiSt explică (pentru FurtunaDiesel):

Mi-am luat unul de vreo 2 saptamani. si vreau sa iti zic ca sunt profund dezamagit straight face De cand l-am luat am rupt 4 rulmenti.s-a ars toate instalatia electrica....Si (fi pregatit) mi-a cazut roata pe drum laughinglaughing in ciuda faptului ca inainte sa plec la drum am strans tot pe el, gresat, aranjat. Si deja am bagat vreo 500 RON in el straight face...Si vreau sa itit zic ca mai mult am stat sa repar la el decat sa merg cu el straight face

| FurtunaDiesel a răspuns (pentru PaCiFiSt):

Deh... cine te-a pus? Scapa de el daca mai poti!

| cristianbledea a răspuns (pentru PaCiFiSt):

Ce ti sa mai intamplat de cand ai cumparat atv-ul?

| Solomonean_Raul_2000 a răspuns (pentru PaCiFiSt):

Cam asa am patit si eu nu il recomand nimanui de cand l-am luat a stat o luna la reparat si 2 saptamani la mine

5 răspunsuri:
| cristianbledea a răspuns:

Ti-ai cumparat atv big hummer?